Dodany: 2013-08-29 11:33:29
 

Usługa ozonowania pojazdówWydaje ci się, że jeżeli prowadzisz firmę oferującą sprzątanie biur Warszawa, to nie musisz mieć wśród swoich usług ozonowania wnętrz pojazdów? Jest to częsty błąd. Należy pamiętać o tym, że firmy posiadają flotę i dosyć często muszą oddawać auta do gruntownego sprzątania. A w skład tego sprzątanie wchodzi ozonowanie. Na czym ono polega?

 

Ozonowanie wnętrz pojazdów ma na celu usunięcie niebezpiecznych dla zdrowia grzybów, pleśni i bakterii, które rozwijają się w klimatyzacji i wentylacji samochodu. Sprzątanie biur Warszawa, które oferuje usługę ozonowanie, musi być wyposażone w fachowy sprzęt. Samochód poddawany jest ozonowaniu przez trzydzieści do sześćdziesięciu minut i potrzebujemy odpowiedniego miejsca, do przeprowadzenia takiego zabiegu.

Ponadto, musimy wiedzieć jak i czym wprowadzać ozon do środka auta. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nieprawidłowo wprowadzony ozon nie przyniesie efektu.

Dzięki ozonowaniu, znikają nieprzyjemne zapachy a samochód znowu staje się przyjaznym, bezpiecznym miejsce. Dlatego proponując usługę sprzątanie biur Warszawa, zaoferujmy firmom również ozonowanie.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługa ozonowania pojazdów
Nick: