Dodany: 2013-08-29 11:20:09

 

Usługa czyszczenia żaluzjiJeśli jesteś właścicielem firmy sprzątającej i zastanawiasz się, czy warto do oferty sprzątanie biur Warszawa wprowadzić czyszczenie żaluzji, powinieneś najpierw dowiedzieć się na czym ono polega.

 

Czyszczenie żaluzji to zajęcie wbrew pozorom proste i przy użyciu specjalnego sprzętu nie jest pracochłonne. Jeśli klient zamawia sprzątanie biur Warszawa, zaproponujmy mu mycie żaluzji. Polega ono na zanurzeniu ich w kąpieli z użyciem substancji chemicznych. Jest to najważniejszy etap. Musimy w nim usunąć jak najwięcej brudu po to, żeby nie tracić później czasu na wprowadzanie poprawek.

Następnie oczyszczamy pojedyncze paski żaluzji specjalnymi szczotkami. Użycie ich oszczędza bardzo dużo czasu, dlatego nie możemy się bez nich obejść. Na koniec suszymy żaluzje tak, aby pozostały lekko wilgotne. W takim stanie oddajemy je klientowi. To pozwoli na to, aby po rozwieszeniu żaluzje wróciły do pierwotnego wyglądu.

Jeśli więc oferujemy sprzątanie biur Warszawa, powinniśmy włączyć do oferty również czyszczenie żaluzji.Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługa czyszczenia żaluzji
Nick: