Dodany: 2013-04-08 14:41:33

 

Czy klimatyzacja może być oszczędnaPlusy i minusy klimatyzacja samsung są znane, ale pozostają jeszcze inne kwestie poza technicznymi uwarunkowaniami. I stanowią one czasem spory fundament do podejmowania decyzji odnośnie instalowania lub nie klimatyzacja samsung.

 

Jest to np. oszczędność jeśli klimatyzacja samsung nie jest oszczędna to nie jest za dobrze. Można tą oszczędność rozpatrywać dwojako mianowicie jako oszczędzanie prądu czerpanego do zasilania klimatyzacja samsung lub jako utratę ciepła z miejsc w których działa klimatyzacja. Na pierwszy rodzaj oszczędności wpływa ma tylko zastosowana technologia przy konstrukcji tego sprzętu im lepsza i wyższa bardziej nowoczesna tym lepiej. Na utratę ciepła wpływa zastosowanie sprzętu jakim jest rekuperator.

 

To urządzenie dodatkowe stosowane w celu zatrzymania utraty ciepła można ją zredukować o całe 50% czyli akurat o połowę. To dla jednych dużo dla innych wcale nie, ale zawsze jest to ważne by przynajmniej część ciepła zatrzymać, lub odzyskać z powrotem. Pogodzeni tych dwóch oszczędności prowadzi do pełnego sukcesu w tej kwestii.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy klimatyzacja może być oszczędna
Nick: