Dodany: 2013-04-08 14:29:54

 

Czym jest wentylacja pożarowaW razie pożaru potrzebna jest specjalna wentylacja. Zwyczajna może okazać się niewystarczająca a to z racji nieprzygotowania na wypadek pożaru. Standardowe kratki wentylacyjne nie są przygotowane i wyposażone w odpowiedni sprzęt do radzenia sobie z warunkami pożarowymi w tym celu klimatyzacja samsung opracowuje specjalne pożarowe wentylacje.

 

Ich celem jest jak najlepsze i najdokładniejsze wspieranie działań przeciwpożarowych w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się ognia na wszelkie obszary. W skład wentylacji pożarowej produkowanej w klimatyzacja samsung wchodzi wentylator oddymiający, który jest stosowany w celu odprowadzenia dymu z pomieszczenia.

 

Inne elementy wentylacji pożarowej serii sprzętu klimatyzacja samsung to klapy upustowe, klapy transferowe, klapy przeciwpożarowe, zawory przeciwpożarowe. Wszystkie te elementy wchodzą w skład całej instalacji i sprzyjają działaniom przeciwpożarowym. Cieszą się rosnącą popularnością wśród wielu osób nie tylko strażaków. Są szczególnie rekomendowane dla powierzchni przemysłowych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest wentylacja pożarowa
Nick: