Dodany: 2010-09-01 13:03:12

Drzwi antywłamaniowe z pewnością pozwolą czuć się bezpiecznie we własnym domu. Bezpieczeństwo i spokój są priorytetem dla wielu osób. Drzwi antywłamaniowe chronią przed niechcianymi gośćmi. By spełniały swoje funkcje musza być bardzo wytrzymałe, a ich konstrukcja trwałą i odporna na uszkodzenia.

 

Drzwi antywłamaniowe ze zewnątrz nie różnią się zbyt wiele od tych tradycyjnych.

Za to ich wnętrze różni się znacznie. Przy drzwiach antywłamaniowych przeważnie nie stosuje się przeszkleń. Jesli jednak już są to szkło takie przechodzi specjalną obróbkę i cięcie laserowe. To samo dotyczy wewnętrznych płyt stalowych w drzwiach – tylko cięcie laserowe zapewnia im odpowiedni wykrój i tylko cięcie laserowe nie naruszy struktury stali. Zewnętrzna warstwa takich drzwi wcale nie musi być nieestetyczna. Wielu kojarzy je w kawałkiem stalowej płyty i zamkiem.

 

Obecnie drzwi antywłamaciowe produkowane są materiałów różnego typu – włóknin, drewna, płyt. W wielu przypadkach to właśnie drzwi wejściowe informują potencjalnego włamywacza, o możliwości dostania się do budynku.
Drzwi takie dostępne są na polskim rynku od kilku lat. Ich produkcją zajmują się renomowanej klasy producenci. Każde drzwi przechodzą szczegółową analizę i sparwdzane są pod względem stabilnoćći. Dzięki temu kupując takie drzwi mamy pewność, że kupujemy najlepszy produkt.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drzwi antywłamaniowe
Nick: