Dodany: 2013-08-29 11:10:55
 

Usługa prania tapicerkiMasz firmę sprzątającą i chcesz w skład jej usług włączyć pranie tapicerek? To doskonały pomysł. Wiele firm, zamawiając sprzątanie biur Warszawa oczekuje, że będziesz miał w swojej ofercie również pranie tapicerek meblowych a nawet samochodowych. Na czym to polega?

 

Pranie tapicerki polega na usunięciu brudu, a przede wszystkim nieprzyjemnego zapachu, przy użyciu jak najmniejszej ilości wody. Sprzątanie biur Warszawa, które zajmuje się takim działaniem, musi używać specjalistycznych substancji, w które należy się zaopatrzyć. Ważne jest, aby elementy poddane działaniu wody zostały jak najdokładniej wysuszone. Dlatego też, przy usuwaniu wody wraz z substancjami chemicznymi, używa się fachowych odkurzaczy z dużą mocą ssącą. Jeśli chcesz wprowadzić do sprzątanie biur Warszawa pranie dywanów, koniecznie musisz nabyć taki odkurzacz.

Niezwykle istotny jest ostatni etap prania – odświeżanie. Klientom zależy na tym, aby ich meble pachniały świeżością. Nie chcą, aby klienci poczuli nieprzyjemny zapach potu czy dymu tytoniowego. Dlatego meble należy odświeżyć w taki sposób, aby pachniały przez kilka tygodni.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługa prania tapicerki
Nick: