Dodany: 2012-04-05 13:46:16
 

Metal we wnętrzach To czego architekt szczecin nie poleca do mieszkań, a konkretnie do ich wykończenia – to metal. To właśnie metal jako materiał, który coraz bardziej przenika do mody domowej – jest przez architekta uważany za bardzo nietrafiony.

 

Metal w domu to przede wszystkim coś co sprawia – jak twierdzi architekt szczecin, że mieszkanie, przestrzeń wydaje się bardzo sroga, zimna i nieprzyjemna. Metal i szkło to jednak materiały, które w nowoczesnych mieszkaniach i domach pojawiają się nagminnie. Architekt szczecin uważa, że modne dziś metalowe kuchnie wyglądają często jak pomieszczenia szpitalne, które chyba nikomu nie kojarzą się najlepiej.

 

Architekt szczecin twierdzi, że to zamiłowanie do metalu zostało wielu z nas po tym jak często promowany był ten element wykończeń jako bardzo modny, stanowiący o nowoczesności i bogactwie przestrzeni, co nie do końca jest prawdą. Architekt szczecin uważa, że jest to mylne pojęcie i mimo, że metal pasuje do dużych przestrzeni biurowych niekoniecznie pasuje do mieszkań, domów – gdzie chcemy wypoczywać i dobrze mieszkać.Dodaj nowy komentarz do artykułu Metal we wnętrzach
Nick: